درباره ما

کمک رسانی هدفمند به نیازمندان

برکات رضوی، یک پلت‌فرم نوین اتصال گروههای جهادی ها، خیریه ها ، مراکز نیکوکاری و… به اهداکنندگان تخصص و توانمندان  هست که توسط «مرکز راهبردی جبهه فکری انقلاب اسلامی» پشتیبانی راهبردی و پژوهشی  می شود .

مرکز راهبردی جبهه فکری انقلاب اسلامی مجوعه ای مردم‌ نهاد است که فعالیت‌های پژوهشی راهبردی پیرامون مسائل انقلاب اسلامی انجام داده است. اهم پژوهش‌های راهبردی این نهاد شامل موضوعاتی چون تعلیم و تربیت، رصد فرهنگی بین الملل پیرامون ایران، زنان و خانواده، سبک زندگی، کتاب و کتابخوانی، گزارشهای آماری، هنر، رسانه و سینما، امام و رهبری، بیداری اسلامی، تاریخ، سیاست و مدیریت، تبلیغ است.

مرکز راهبردی جبهه فکری انقلاب اسلامی عضویست از آن انسان مومن انقلاب که در جست و جوی حکمت گمشده خویش حرکت می کند و در راه تحقق امت واحده و جهانی اسلامی،  به تحقق یافتن لازمه پیشین آن، یعنی جبهه فکری انقلاب اسلامی منجر خواهدگردید.

ان شاء الله…

نهضت محرومین هم یکی از این پروژه هاست. برکات رضوی دقیقا نیازمندی‌های تایید شده‌ای توسط گروههای جهادی ، خیریه ها مراکز نیکوکاری، NGO های خدمت رسان  و … به عنوان پروژه به اشتراک خواهد گذاشت که افراد توانمند و متخصص می توانند  خودشان  از بین پروژه ها براساس توان و تخصص خود انتخاب کند  و آن نیاز را برآورده سازد.

گروههای جهادی ، خیریه ها ، مراکز نیکوکاری،NGO های خدمت رسان  و … می توانند برای رفع نیازی خود اقدام به گلریزون نمایند

پلت فرم هوشمند برکات رضوی

برکات رضوی یک پلت فرم می باشد یعنی گروههای جهادی ، خیریه ها مراکز نیکوکاری، NGO های خدمت رسان  و … از  امکانات آن استفاده خواهند کرد و هم از سوی دیگر توانمندان هستند که پروژه های مورد نظرشون را داخل  برکات رضوی  پیدا خواهند کرد و نیاز نیامندان را با تکیه بر توان و تخصص خود حل خواهند نمود. گروه‌های مختلف از نیازها توسط خیریه های عضو برکات رضوی  بررسی و ثبت می شوند تا توانمندان به بهترین نحو و در سریع ترین زمان بتوانند نیاز مرتبط با توان و تخصصشان را شناسایی کنند، که از طرف گروههای جهادی ، خیریه ها ، مراکز نیکوکاری، NGO های خدمت رسان  و …  مربوطه ارتباط با فرد توانمند و متخصص برقرار میشه و توان ارائه شده به دست نیازمند خواهد رسید .

برکات رضوی تمرین مهر بانی است ….