قوانین و مقررات

شرایط و ضوابط سامانه برکات رضوی

 

پرداخت‌های اینترنتی

پرداخت ها در سامانه اینترنتی «برکات رضوی» بر مبنای قوانین و آئین‌نامه‌های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد.

مالكیت معنوی اطلاعات

خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این سامانه بوده و هر گونه سوء‌استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است.

صحت اطلاعات مندرج

كاربران هنگام ثبت و پرداخت کمک نقدی ملزم می باشند اطلاعات صحیح و كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع خواهد شد.

حوزه مسئولیت سامانه برکات رضوی

سامانه اینترنتی «سایه» هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
سایر سایت ها و لینکهایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به كاربر در «برکات رضوی» لینك شده اند مستقل بوده، و سایت مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.

ابزار ارتباط با کاربران

تمام ابزاری که در سامانه «برکات رضوی» با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث پرداخت باشد.

ارتباط با کاربران

ارتباط در حوزه فروش اینترنتی «برکات رضوی» با کاربران صرفا از طریق Barakatrazavi.ir   برقرار می‌گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.

امنیت اطلاعات کاربران

«برکات رضوی» به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن‌آوری ها متعهد است حتی‌المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.